• Materská škola

• RODIČOVSKÉ KONTÁ- EDUPAGE

• 13.10.2021 10:36
                      • Milí rodičia,

je potrebné, aby ste sa prihlasovali na Edupage stránku školy alebo Eudpage aplikáciu výhradne cez rodičovské konto. Prihlasovacie údaje vám boli zaslané emailom. ...

• Email obsahuje prihlasovacie meno a link, na ktorom si vytvoríte svoje heslo. Rodičovské konto umožňuje: podpisovať známky, podávať vyhlásenie o bezpríznakovosti, podpisovať informované súhlasy, čestné vyhlásenie o použití domáceho antigénového samotestu, ... . Je to prístup pre rodiča, preto tieto prihlasovacie údaje neposkytujte žiakom. Návod ako sa prihlásiť pod rodičovským kontom nájdete tu. Ak vám neprišiel email s prihlasovacími údajmi, alebo vo svojom rodičovskom konte nemáte všetky vaše deti, tak kontaktujte triedneho učiteľa. So školou bude potrebné komunikovať elektronicky v nasledovnom prípade:

- Podávanie Vyhlásenia o bezpríznakovosti: ak žiak chýba tri a viac dní, vrátene víkendu.

Tu si môžete pozrieť návod.

• Prevádzka Materskej školy v Oravskej Lesnej počas prázdnin v prázdninovom režime

• 17.09.2021 11:41
                    • Vážení rodičia,

na základe uznesenia Obecného zastupiteľstva prevádzka materskej školy bude pokračovať v mesiaci júl od 01.07-31.07 za daných podmienok:

- minimálny počet detí: 12, všetky deti budú v jednej triede, venujú
                        sa hrám, prechádzkam a iným záujmovým aktivitám,
                      - čas prevádzky: 6:30 – 15:30 hod.,
                      - denný poplatok za stravu:
                      1,45 € (desiata, obed, olovrant) + 0,50 € (réžia) = 1,95
                            alebo 1,21 € (desiata, obed) + 0,50 € (réžia) = 1,71 €
                      - mesačný poplatok za pobyt 13 € (okrem predškolákov)
                      - poplatky sa uhrádzajú  za celý mesiac vopred za všetky dni do
                        30.6.2021 a v prípade odhlásenia dieťaťa nebudú vrátené,

- dieťa je možné prijať aj počas júla s podmienkou, že si zaplatí pobyt za
                        celý mesiac a stravu do konca mesiaca

- zákonní zástupcovia podpíšu záväznú prihlášku, že súhlasia s danými
                        podmienkami.

V mesiaci august nebude materská škola v prevádzke z dôvodu dôkladného čistenia priestorov, dezinfekcie prostredia a hračiek, ako aj čerpania dovolenky zamestnancov.

Prihlášku do MŠ počas prázdnin nájdete TU.

• Rozhodnutia o prijatí dieťaťa  na predprimárne vzdelávanie
                    • Rozhodnutia o prijatí dieťaťa na predprimárne vzdelávanie

• 13.10.2021 10:37
                    • Rodičia, ktorí si podali žiadosť na predprimárne vzdelávanie si môžu prísť podpísať rozhodnutie o prijatí dieťaťa do kancelárie materskej školy dnes 3.6.2021 (t. j. štvrtok) do 14:30 hod., alebo zajtra 4.6 (t. j. piatok) od 7:00 – 14:30 hod. Rozhodnutie musia podpísať obaja rodičia, je potrebné aby so sebou priniesli  občianske preukazy,  potvrdenie od lekára a kópiu rodného listu.

• Prijímanie detí na predprimárne vzdelávanie v MŠ

• 03.05.2021 09:58
                    • Materská škola oznamuje rodičom, že zápis detí na predprimárne vzdelávanie v školskom roku  2021/2022 sa uskutoční v dňoch od 3. 5. 2021 do 16. 5. 2021 Rodičia môžu svoje dieťa zapísať prostredníctvom elektronickej prihlášky, ktorú nájdu na webovej stránke materskej školy TU. Po vyplnení a odoslaní prihlášky  príde  rodičom potvrdzujúci e-mail. Údaje musia byť vyplnené na základe rodného listu.

Pre deti, ktoré dosiahnú päť rokov veku do 31. augusta 2021 je predprimárne vzdelávanie povinné.

Deti, ktoré materskú školu už navštevujú sú prijaté automaticky.

• 07.04.2021 11:13
                    • Základná škola s materskou školou Oravská Lesná oznamuje rodičom, , že zápis do 1. ročníka bude prebiehať elektronicky na webovej stránke školy zsoravskalesna.edupage.org od 7. apríla do 11. apríla 2021, kedy bude sprístupnená elektronická prihláška.

Viac informácií ohľadom zápisu nájdete na stránke TU.