• Materská škola

• 05.11.2020 13:57
                    • Dňa 27.10. 2020 bude pokračovať vzdelávanie v MŠ. Jesenné prázdniny sa posúvajú na 30. októbra 2020 (piatok), pričom prázdniny budú aj 2. novembra (pondelok).

• 05.11.2020 13:58
                    • Riaditeľ ZŠ s MŠ oznamuje, že dňa 26. 10. 2020 bude riaditeľské voľno. O ich ďalšom vzdelávaní sa rozhodne cez víkend a v pondelok. Je potrebné cez víkend sledovať messenger a stránku školy. Upozorňujeme rodičov, že do  materskej školy budú  môcť nastúpiť iba žiaci, ktorých rodičia budú mať negatívne testy.
                    • NOVÉ OPATRENIA PLATNÉ OD 12.10.2020 - COVID 19

• 11.10.2020 14:27
                    • Vzhľadom k danej situácií oznamujeme rodičom, že od 12.10.2020 vzniká za prísnych odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva SR a krízového štábu povinnosť nosiť rúška deťom od 3 rokov v interiéri ako aj v exteriéri. Prosíme o dodržiavanie daných opatrení.

• POVINNÁ KARANTÉNA

• 27.09.2020 11:01
                    • Z dôvodu potvrdených pozitívnych výsledkov COVID-19 u žiakov našej školy a vzhľadom na objavenie príznakov u ďalších žiakov ZŠ v zmysle nariadení Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu je vyhlásená karanténa pre všetkých žiakov a učiteľov základnej aj materskej školy. Karanténa začína 23.09.2020 (podľa posledného kontaktu) a končí v piatok 2.10.2020. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 5.10.2020. Karanténa sa týka len žiakov a učiteľov (nie rodinných príslušníkov).  Žiadame všetkých o dodržiavanie povinnej karantény. Pri spozorovaní príznakov ochorenia u seba alebo svojho dieťaťa kontaktujte svojho všeobecného lekára.
                    • Informácie o postupe v súvislosti s pozitívnym alebo podozrivým na ochorenie COVID-19

• 22.09.2020 11:43
                      • V prípade dieťaťa alebo zamestnanca podozrivého (kontakt s pozitívnym) zostáva dieťa/zamestnanec ako úzky kontakt s pozitívnym v domácej 10-dňovej karanténe. V materskej škole prebieha vyučovací proces ako za bežnej prevádzky. Deti z triedy kontaktu s podozrivým sledujú svoj zdravotný stav. V tomto prípade má zákonný zástupca povinnosť oznámiť škole dôvod a neprítomnosť svojho dieťaťa. RÚVZ v takomto prípade nekontaktuje školské zariadenie.
                      • v prípade pozitívneho dieťaťa alebo zamestnanca, RÚVZ kontaktuje telefonicky školu a informuje o ďalšom postupe. Úzke kontakty pozitívneho (napr. trieda, triedny učiteľ, učitelia z kabinetu a pod.) budú vylúčení z výchovno- vzdelávacieho procesu. Plynie im povinná 10-dňová karanténa od posledného kontaktu s pozitívnym. V prípade výskytu príznakov u úzkeho kontaktu je potrebné kontaktovať ošetrujúceho lekára.