• Materská škola

• Školský poriadok

• 25.09.2023 13:13
                    • Vážení rodičia, na základe zmien v právnych prepisoch v oblasti predprimárneho vzdelávania riaditeľ materskej školy podľa § 153 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vydáva po prerokovaní s orgánmi školskej samosprávy (t. j. s radou školy a v materskej škole s pedagogickou radou) nový Školský poriadok, ktorý predstavuje súhrn záväzných noriem, zásad a pravidiel zabezpečujúcich spolužitie kolektívu detí, ich zákonných zástupcov, pedagogických, odborných i ostatných zamestnancov materskej školy. Školský poriadok je zverejnený na webovej stránke materskej školy a vo vstupných priestoroch materskej školy.

• Rozhodnutie o prijatí dieťaťa do materskej školy

• 14.06.2023 13:55
                    • Oznamujeme rodičom, ktorí si podali žiadosť na predprimárne vzdelávanie, aby si prišli prevziať rozhodnutia o prijatí dieťaťa do kancelárie materskej školy od dnes 14.6.2023 do piatku 16.06.2023. Rozhodnutie si preberie rodič, ktorý podpísal písomne vyhlásenie a preukáže sa občianskym preukazom.
                    • Letné prázdniny

• 16.05.2023 19:28
                    • Milí rodičia, blíži sa koniec školského roka 2022/2023 a naše deti sa už začínajú tešiť na letné prázdniny. Prevádzka materskej školy počas letných prázdnin bude celý mesiac júl, počas mesiaca august bude materská škola ZATVORENÁ. Ak máte záujem umiestniť svoje dieťa počas letných prázdnin v materskej škole, zapíšte meno dieťaťa na papier na nástenke, prípadne meno dieťaťa nahláste p. učiteľkám v triedach najneskôr do 16.06.2023.
                    • Prihláška na zápis do materskej školy

• 02.05.2023 11:26
                    • Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou v Oravskej Lesnej oznamuje:
                      Z Á P I S detí do materskej školy
                      sa uskutoční od 02. mája do 15. mája 2023.

• 08.02.2023 12:39
                    • Vážení rodičia, blížia sa jarné prázdniny, ktoré sú v tomto školskom roku od 27.02.2023 do 3.03.2023. Ak máte záujem umiestniť svoje dieťa počas týchto dní v materskej škole, zapíšte meno dieťaťa na papier na nástenke, prípadne meno dieťaťa nahláste p. učiteľkám v triedach najneskôr do 20.02.2023.