• Kružok ERASMUS+

• Na krúžku sa venujeme príprave na jednotlivé mobility do zahraničia. Žiaci pracujú na rôznych aktivitách, projektoch a prezentáciach, kde využívajú svoju šikovnosť, predstavivosť, tvorivosť, kritické myslenie, kreativitu, jazykové a digitálne zručnosti. Žiaci sa učia pracovať  v:

Powerpoint - program na tvorbu prezentácii

Canva - online platforma (program) pre grafický dizajn, ktorá umožňuje používateľom vytvárať rôznorodý vizuálny obsah, vrátane grafiky pre sociálne siete, plagáty, prezentácie, dokumenty a ďalšie.

Kahoot! - vzdelávacia platforma založená na hre, určené najmä na tvorbu testov a vedomostných hier.

Padlet - online nástroj na vytváranie interaktívnych digitálnych stien alebo tabúľ, ktoré umožňujú používateľom zdieľať text, obrázky, odkazy a ďalšie informácie.

Capcut - aplikácia na editovanie videí