• Záver školského roka 2023/2024

• 18.07.2024 08:06
        • Je 28. jún - posledný školský deň. Zatvárame školu, tešíme sa na zaslúšené dva mesiace prázdnin.
        •      Posledný školský deň sme začali svätou omšou. Po nej sme sa všetci presunuli na školský dvor. Počasie nám prialo, slniečko už pripekalo. Po zaznení štátnej hymny, sa nám postupne prihovoril pán riaditeľ i pán starosta. Pán riaditeľ zhodnotil v krátkosti celý školský rok a v mene nás všetkých sa rozlúčil s pani učiteľkou Olbertovou a pánom učiteľom Salajom, ktorí idú na zaslúžený dôchodok. Pani zástupkyňa Demková prečítala mená všetkých žiakov, ktorí nás reprezentovali na okresných i krajských súťažiach či olympiádach. A bolo tých mien veru veľa. Vyhodnotila aj koncoročné špotrové súťaže o putovné poháre riaditeľa školy i starostu obce. Knižnú odmenu od pána riaditeľa dostali aj tri najaktívnejšie žiačky deviateho ročníka.
          Nasledovala rozlúčka deviatakov - príhovor k všetkým pracovníkom školy i žiakom. A bol aj deviatacky tanec. Po ňom sme sa rozišli do tried. Z rúk triednych učiteliek sme si prevzali výplatné pásky - vysvedčenia, vypočuli si dobré rady na prázdniny, rozlúčili sa so spolužiakmi, postískali ruky s deviatakmi. A opustili školské brány na dva mesiace... HURÁ!!!

Všetkým prajeme krásne prázdniny (žiakom) a dovolenky (dospelákom) nikým a ničím nerušené. Vidíme sa v septembri 2024...