• Účelové cvičenia

• 01.11.2022 00:10
        • Tento školský rok mali účelové cvičenia 2. stupňa zmenenú podobu. Skladali sa z dvoch častí.
        •      Najskôr sme strávili v pondelok 10. októbra 3 vyučovacie hodiny spolu s triednymi učiteľkami v triedach a rozprávali sa o varovných signáloch, prvej pomoci a pobyte v prírode. Staré známe veci sme si doplnili novšími informáciami, napr. kedy a prečo sa používa siréna, čo znamenajú jej tóny, čo máme robiť, keď siréna zaznie, atď.
               Na ďalší pondelok 17. októbra sme vyšli do prírody, do blízkeho i vzdialeného okolia školy. Počasie nám prialo, tak sme spojili príjemné - turistiku a užitočným - teoretické vedomosti z prvej pomoci a pobytu v prírode sme si vyskúšali v praxi.

Beátka, Klárka, Katka (5. roč.)