• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• 01.11.2022 20:49
        • 30. jún - koniec desaťmesačnej žiackej práce a začiatok vytúženého dvojmesačného oddychu.
        •      Slávnostné ukončenie školského roka sme začali svätou omšou. Po nej sa na školskom dvore zhromaždili všetci žiaci i učitelia. Po doznení štátnej hymny sa všetkým prihovoril pán riaditeľ a pán starosta. Obaja zhodnotili práve končiaci školský rok a popriali krásne prázdniny. Pán zástupca nás oboznámil s úspechmi v školských súťažiach i olympiádach na úrovni okresu, kraja či Slovenska. Z rúk pána riaditeľa si prevzali ocenenie najlepší deviataci i výhry víťazi športového dňa. Prihovorili sa nám aj zástupcovia deviatakov. Deviataci nesklamali a pridali aj tanec (tancovali veru všetci). Možno sa nám naozaj rodí nová tradícia...
               V triedach si žiaci z rúk svojich triednych pani učiteliek prevzali výplatné pásky v podobe vysvedčení. Niektorí za svoju prácu dostali aj odmeny - knižné i pochvaly triednym učiteľom. Našli sa aj takí, ktorí tiež dostali odmeny, ale tie negatívne - za svoje nevhodné správanie a porušovanie pravidiel. Deviataci sa prišli rozlúčiť s mladšími spolužiakmi aj do tried.
               Zaznel posledný zvonček a pred nami sú dva mesiace letných prázdnin.

Všetkým - deťom i dospelým - prajeme ničím nerušené letné prázdniny...a vidíme sa v septembri.