• Výsledky testovania

• 12.01.2021 22:31
        • o štvrtok 10.12.2020 prebehlo testovanie všetkých zamestnancov školy , žiakov druhého stupňa a ich rodičov. Vykonali sme 451 testov, všetky s negatívnym výsledkom. Testovanie antigénovými testami prebehlo úspešne a dnes 11.12 sme ....
        • Vo štvrtok 10.12.2020 prebehlo testovanie všetkých zamestnancov školy , žiakov druhého stupňa a ich rodičov. Vykonali sme 451 testov, všetky s negatívnym výsledkom. Testovanie antigénovými testami prebehlo úspešne a dnes 11.12 sme mohli v školských laviciach opäť privítať takmer 95 % žiakov 2. stupňa .Veľmi nás to teší. Preto sa chceme všetkým rodičom, žiakom aj všetkým našim zamestnancom POĎAKOVAŤ za zodpovedný prístup k školským a pracovným povinnostiam.  Poďakovanie patrí aj  zriaďovateľovi školy, našej obci a pánovi starostovi, za umožnenie testovania a poskytnutie priestorov.  Ďakujeme všetkým zdravotníčkam a všetkým zamestnancom školy, ktorí sa podieľali na organizácii testovania a tak nám pomohli vrátiť žiakov 2. stupňa do školy.