• Prihláška na zápis do 1. ročníka

• 25.03.2022 11:44
        • Základná škola s materskou školou Oravská Lesná oznamuje rodičom, že elektronická prihláška na zápis do 1. ročníka bude sprístupnená  na webovej stránke školy od 25. marca do 10. apríla 2022.
        • Prihlášku rodič/zákonný zástupca vypíše online na našej stránke. Pred odoslaním je potrebné si skontrolovať správnosť údajov (rodné číslo dieťaťa, bydlisko, kontaktné údaje). V prípade, že potrebujete neodkladne konzultovať okolnosti zápisu Vášho dieťaťa do 1. ročníka, je to možné na telefónnom čísle: 0907 262 079 u zrš Demkovej.  Zapísať dieťa do školy (vyplniť elektronickú prihlášku) musia aj tí rodičia, ktorí chcú aby dieťa pokračovalo v plnení predškolskej výchovy, lebo nedosiahlo školskú zrelosť(odklad ). Túto skutočnosť je potrebné vyznačiť v poznámke elektronickej prihlášky.

Prihlášku je možné vyplniť: Žiaci a rodičia / Dokumenty na stiahnutie / Elektronická prihláška

Termín zápisu do 1. ročníka je 13.4.2022.