• Informácie pre žiakov a rodičov o novom vzdelávacom portáli SmartBooks

• 03.03.2022 13:26
        • Vzdelávací portál SmartBooks, ktorý škola zakúpila,  je výborný na učenie v škole i doma, na opakovanie a doučovanie učiva...
        • Žiak po prihlásení má k dispozícii veľkú databázu úloh zo všetkých ročníkov a predmetov. Základom je riešenie náučných úloh. To sú také úlohy, ktoré obsahujú vedomosti, pri ktorých žiak musí čítať s porozumením, musí si ich vedieť predstaviť, dozvedá sa správne riešenia a postupy riešenia. To rozvíja jeho abstraktné a logické myslenie. Pre väčšinu detí je motivujúca i Sieň slávy = súťaž o hodnotné ceny, ktorú nájdete na obrazovke rozvrhu vpravo hore. Žiak sa môže prihlásiť aj cez mobilnú aplikáciu.