• Prevzatie mlieka - apríl

• V rámci programu Školské mlieko špeciál si mlieko za mesiac apríl môžete prevziať v piatok 29.4.2022 v čase od 11,00hod. do 15,00hod. pri kotolni základnej školy – cez okienko. Takýmto spôsobom sa bude vydávať mlieko pre všetkých žiakov ZŠ aj deti MŠ. Prosíme o dodržanie tohto termínu a času, nakoľko iná možnosť výdaja nebude možná.
          • Prihláška na zápis do materskej školy

• Vážení rodičia,

v školskom roku 2022/2023 bude prijímanie Vášho dieťaťa  do Materskej školy v Oravskej Lesnej formou elektronickej prihlášky TU. Údaje vyplňte na základe rodného listu dieťaťa a gramaticky správne (diakritika). Po vyplnení a odoslaní prihlášky  Vám príde potvrdzujúci e-mail. Ak budete mať problém s jej vyplnením kontaktujte ZRŠ e-mailom (msorlesna@centrum.sk), alebo na mobilné číslo 0911 908 848. K prihláške  je potrebné potvrdenie od lekára, ktoré si stiahnete TU . Prihlášku, potvrdenia od lekára a kópiu rodného listu prinieste osobne v čase od 2.5.2022 do 13.5.2022 do zástupcovne MŠ (vchod č.2).

• ZÁPIS detí do 1. ročníka

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou v Oravskej Lesnej oznamuje:

ZÁPIS detí do 1. ročníka základnej školy
              sa uskutoční 13. apríla 2022 (v stredu) o 13:30 hod. v jedálni základnej  školy.