• Posedenie so starkými - 17. decembra

• 17.03.2024 22:38
        • Predvianočné nedeľné popoludnie patrí aj našim starkým.
        •      To, akí sme šikovní a talentovaní herci, speváci či tanečníci si mohol pozrieť nielen sv. Mikuláš. S naším programom sme sa pochválili aj starým rodičom. Minulý školský rok sme sa s vystúpením presťahovali zo školskej jedálne (ktorá už bola pre nás malá) do divadelnej sály v kultúrnom dome.
               Dvojhodinový program bol zostavený z básní, piesní, tancov i divadielok, ktoré sme pripravili pre Mikuláša. Vystupovali v ňom všetci od prvákov po deviatakov. Programom sprevádzali žiacki moderátori. Starým rodičom i rodičom sa náš program veľmi páčil a odmenili nás veľkým potleskom.
               Na záver programu boli odovzdané peniažky Občianskemu združeniu Myška Hryzka, ktoré sa vyzbierali na koláčikoch.