• Dobročinný koláčik

• 17.03.2024 22:16
        • V našej škole majú svoje miesto nielen tradičné aktivity, ale radi privítame aj niečo nové.
        •      A to nové sme vyskúšali v decembrovom týždni od 11. do 15. decembra. Každé ráno od pondelka do piatku to v škole krásne a sladko rozvoniavalo. Žiaci druhého stupňa doma upiekli koláčiky (každý deň piekol jeden ročník), tie priniesli do školy a predávali ich za symbolickú cenu vo svojich triedach. Verte či nie, po koláčikoch sa každé ráno len tak zaprášilo a žiaci sa oblizovali až za ušami.
               Počas tohto koláčikového týždňa sa vyzbierala suma 1800 eur, ktorá putovala  do Občianského združenia Myška Hryzka, pre detičky, ktoré to potrebujú.
               Veľké ďakujem patrí cukrárom za výborné koláčiky i kupujúcim za krásnu vyzbieranú sumu.