• Týždeň boja proti drogám

• 17.03.2024 22:00
        • Protidrogové aktivity sa konali v týždni od 27. 11. do 1. 12.
        •      Počas tohto týždňa žiaci 9. ročníka realizovali aktivity so žiakmi 1. stupňa. Aktivity boli zamerané na protidrogovú tematiku - fajčenie, alkohol i závislosť od mobilných telefónov. Deviataci najskôr mladším spolužiakom vysvetlili, prečo je nebezpečné fajčiť, požívať alkohol či byť stále na telefóne. Svoje prednášky mali obohatené o rôzne aktivity, do ktorých sa tí malí veľmi radi zapájali.
               Posledné popoludnie protidrogového týždňa bolo venované výrobe adventných vencov. V priestoroch školskej dielne sa stretli zástupcovia tried, kde spoločnými silami vyrábali triedne adventné vence. Prácu im spríjemňovali koledy. Vyrobené vence v pondelok pán farár posvätil a tie potom zdobili počas adventného obdobia každú triedu.