• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• 29.02.2024 07:23
        • Školský rok 2023/2024 sme zahájili 4. septembra.
        •      Školský rok sme začali svätou omšou. Po nej nasledovalo slávnostné zahájenie školského roka na školskom dvore.  Zaznela naša štátna hymna a po nej sa nám prihovoril pán riaditeľ i pán starosta. Obaja všetkým popriali veľa síl, chuti do učenia a úspechov. Pani zástupkyňa nezabudla na organizačné pokyny a nasledoval presun do šatní a do tried. Ako prví prešli dverami naši noví spolužiaci - prváci spolu so svojimi rodičmi. Tento rok máme 48 nových spolužiakov, ktorí sa učia v dvoch triedach a ich triednymi sú p. učiteľka Mičeková a p. učiteľka Viatrová.
               Nové triedne pani učiteľky majú aj piataci a to p. učiteľku Mlichovú a p. učiteľku Mikušovú.
               Keď sme si už našli svoje triedy a v triedach voľné miesto, začali na nás sypať dôležité informácie naše triedne pani učiteľky. Nesmel chýbať náš obľúbený Školský poriadok a poučenie o BOZP, rozvrh hodín, mená učiteľov, ktorí nás budú tento rok učiť. Na prvý deň toho bolo dosť veľa (najmä po dvoch mesiacoch ničnerobenia :O). Ale zvládli sme to. OD zajtra už začína poriadna práca. Držte nám palce, nech školský rok 2023/2024 zvládneme čo najlepšie.