• Posledný školský týždeň

• 10.11.2023 11:23
        • ...trvá veľmi dlho...
        •      Prečo? Lebo sa už nevieme dočkať letných prázdnin. Hoci sa už neučíme a známky sú už uzatvorené, máme plné ruky práce. Treba odovzdať staré a prebrať nové učebnice, upratať triedy, venovať sa športu a najmä - v posledný školský deň sa poriadne rozlúčiť.
               Čo sa týka športových dní, opäť sa k nám v plnej paráde vrátili koncoročné turnaje. Na prvom stupni žiaci súťažili v Detskej olympiáde. Na druhom stupni chalani hrali futbalové zápasy a dievčatá si merali sily vo vybíjanej a volejbale.
               V posledný deň školského roka 2022/2023 nám slniečko prialo a tak po rannej svätej omši sme sa všetci stretli na školskom dvore. Po príhovoroch pána riaditeľa a pána starostu sme si vypočuli naše celoročné úspechy v rôznych vedomostných a športových súťažiach či olympiádach. Šikovných spolužiakov sme odmenili potleskom. O slovo sa prihlásili aj zástupcovia deviatakov so svojim rozlúčkovým prejavom. V triedach sme z rúk triednych pani učiteliek prebrali naše "výplatné pásky", vypočuli si múdre slová k správaniu sa počas prázdnin, rozlúčili sme sa so spolužiakmi a deviatakmi. A čakajú nás zaslúžené dva mesiace prázdnin (Ktorý spisovateľ to sníval o dvoch rokoch prázdnin??? :o)

Dovidenia v školskom roku 2023/2024!