• Brigáda "Čistá dedina"

• 08.05.2023 16:26
        • V piatok, 21. apríla sme využili slnečné počasie na upratanie blízkeho i vzdialenejšieho okolia našej školy.
        •      Brigádu realizujeme každý rok na jar (podľa počasia), aby sme si dali do poriadku svoje okolie. Prvú vyučovaciu hodinu sme strávili v triedach spolu s triednymi učiteľmi. Dostali sme pokyny k práci a hlavne k bezpečnosti pri práci, aby sa nikomu z nás nič zlé nestalo.
               Po prvej hodine a vyzdvihnutí desiaty sme sa už rozišli na svoje pracovné miesta. Každý ročník mal vopred určené miesto na upratovanie, a tak sme vedeli, aké náradie si máme doniesť. Dali sme do poriadku celý areál a okolie školy, okolie domova dôchodcov, časť náučného chodníka i cyklotrasy, cestu do Bučiny ku starému kostolu, cestu na Brišovku, priestor štadiónu, cestu do Novej rieky po altánok. Ostalo za nami kus dobre vykonanej práce a PORIADOK. Dúfame, že to takto vydrží veľmi, veľmi dlho.