• 04.08.2022 13:10
        • V dňoch 13. - 17. júna 45 žiaci štvrtého ročníka vymenili svoju školu za školu v prírode.
        •      A s veľkými kuframi zbalenými na 5 dní sme opustili svoju rodnú dedinu a "presťahovali" sa do penziónu DOLINKA v podtatranskej dedine Liptovská Teplička. Spoločnosť nám robili štyri pani učteľky Alenka, Ivetka, Majka a Zuzana, ktoré sa o nás starali počas celého pobytu. So starostlivosťou im pomáhali štyri animátorky - Zuzka, Lucka, Natálka a Anežka, zdravotníčka Barborka, tety kuchárky i čašníčky.
               Rána začínali hudobným budíčkom a rozcvičkou, niekedy pribudla ranná prechádzka. Dopoludnia sme trávili pri netradičnom indiánskom učení a miesto známok sme získavali pierka a hrudky zlata. Popoludnia boli venované turistike, súťažiam, hrám, športovaniu i oddychu pri bowlingu či vo wellnesse. Počasie prialo, tak všetok voľný čas sme boli vonku. Večerný program bol rôzny - zábavný (kvíz a hry), napínavý (nočná hra) i bláznivý (diskotéka). Na dobrú noc nesmelo chýbať večerné čítanie z knihy.
               Počas celého pobytu nebolo kedy sa nudiť. Domov sme všetci prišli živí, zdravílaugh, šťastní, unavení a s množstvom zážitkov... (Mnohým z nás sa domov ešte nechcelo a boli by sme za to predĺžiť si pobyt.)

Štvrtáci