• Začiatok školského roka 2024/2025

• 16.09.2024 18:39
        • Školský rok 2024/25 sa začal v pondelok 2. septembra.
        •      Aby bol aj tento rok úspešný, začali sme ho svätou omšou. Po nej sme sa všetci stretli na školskom dvore, kde nás privítala pani zástupkyňa a prihovorili sa nám pán riaditeľ i pán starosta. Tento školský rok navštevuje školu 419 žiakov - 223 chlapcov a 196 dievčat. Do prvého ročníka nastúpilo 42 prváčikov a starať sa o nich budú triedne pani učiteľky Očkajáková a Kovaľová. U piatakov prebrali štafetu triednictva pani učiteľky Majcherová a Kondelová.
               Všetkým členom našej školskej rodiny - žiakom i dospelákom - prajeme úspešný štart do nového školského roka, veľa zdravia, šťastia, chuti do učenia, trpezlivosti, super žiakov/spolužiakov a čo najmenej zamračených dní...