• 16.03.2023 21:57
        • Záver fašiangového obdobia patrí karnevalom a plesovým zábavám.
        •      Jedna taká akcia sa konala aj na našej škole. Konečne sa mohol konať KARNEVAL! 16. februára popoludní sa telocvičňa premenila na tanečný parket pre masky rôzneho druhu i tancuchtivých žiakov.
               Do telocvične sa prišlo zabávať viac ako 100 masiek. Začali sme promenádou v maskách, aby si porota mohla všetkých pozorne prehliadnuť. Kým porota spočítala všetky hlasy (a mala veru čo robiť), na parkete prebiehala diskotéka. O výber hudby a zábavu sa starali ôsmaci. Dokonca bolo aj tanečné karaoke.
               Nastala chvíľa oceňovania. Ocenených bolo 26 masiek. Najviac hlasov dostal BUDÍK. Ale aj tí neocenení neodchádzali naprázdno, dostali sladkú odmenu. Zábava bola výborná, ani sa nám končiť nechcelo...

PS: Fotky masiek si môžete pozrieť vo fotoalbume.