• 19.03.2023 22:37
        • Tak ako každý rok, aj tento podstúpili žiaci  z 8. A  a 8. B lyžiarsky výcvik.
        •      Tento rok výcvik trval 6 dní. Po každodennom rannom príchode na vlek, bola rozcvička v podobe zábavných súťaží či guľovačky. Boli sme rozdelení do štyroch lyžiarskych skupín, v ktorých sme sa učili lyžovať od začiatku, alebo zdokonaľovali svoje lyžiarske umenie. Ale všetci sme sa pripravovali na záverečnú súťaž v slalome, ktorá sa konala v posledný deň výcviku. Všetci sme sa trošku báli, ako slalom zlyžujeme. Z každej skupiny boli traja víťazi. Ale podľa nás bol víťaz každý, kto zvládol lyžiarsky výcvik.
               Počasie nám prialo, lyžovačka bola super, ale najväčší úsmev na tvári nám vyčarovalo jedlo. Vždy sme sa tešili na desiatovú a obedovú prestávku. Bol to perfektný týždeň.