• Začiatok školského roka

• 13.10.2022 22:44
        • 5. septembra sa po dvojmesačnej prázdninovej prestávke otvorili školské brány.
        •      Školský rok 2022/2023 sa začal svätou omšou a následným slávnostným otvorením školského roka pred budovou školy. Po príhovore pána riaditeľa a pána starostu nám adresoval dobre mienené rady aj pán policajt kpt. Tibor Šándor, ktorý spolu so svojimi dvoma kolegami dohliadal na bezpečný príchod žiakov do školy. Na záver zazneli ogranizačné pokyny od pani zástupkyne Demkovej a cez školskú bránu do svojich tried a lavíc vošlo 420 žiakov. Medzi nimi bolo 50 prváčikov, ktorých sprevádzali ich rodičia.
               Na prváčikov čakali triedne pani učiteľky Alena Kojdová a Zuzana Brňáková, ktoré ich privítali a usadili vo svojich triedach. V nich ich navštívil aj pán starosta s darčekom na privítanie.
               Druháci až deviataci sa zvítali so spolužiakmi a triednymi pani učiteľkami vo svojich triedach. Na druhákov až piatakov čakali na dolnej chodbe vynovené triedy. Počas prázdnin prebehla rekonštrukcia elektrických rozvodov, boli vymenené svetlá, na chodbe znížený strop a všetky miestnosti vymaľované.

Prajeme všetkým úspešný školský rok 2022/2023.