• Výchovný koncert

• 22.05.2022 19:46
        • V stredu 27. apríla nám vyučovanie spestrili naši traja známi hudobníci z LETart. Zavítali medzi nás s novým programom.
        •      Prví sa boli zabaviť, zatancovať, zaspievať, niečo nové sa naučiť... žiaci prvého stupňa. Program pre nich mal názov "Hravo - zdravo" a venoval sa zdravému životnému štýlu. Hudobníci, okrem spevu, hovorili o nezdravej strave, o škodlivosti sedenia pri počítači a hre na mobiloch, prečo by sme ich mali vymeniť za pobyt a pohyb v prírode.
               Žiaci druhého stupňa mali svoj program pod názvom "Trendsetter" zameraný na vplyv súčasných médií, nástrahy internetu, kyberšikanu a iné negatívne vplyvy. Rozprávali sa o tom, aké sú pre nás dôležité medziľudské vzťahy.