• POVINNÁ KARANTÉNA

• 12.01.2021 22:28
        • Z dôvodu potvrdených pozitívnych výsledkov COVID-19 u žiačky 5. ročníka a u žiaka 9. ročníka našej školy  v zmysle nariadení Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu je vyhlásená karanténa pre všetkých žiakov 5. a 9. ročníka.  Karanténa začína 09.10.2020 (podľa posledného kontaktu) a končí v nedeľu 18.10.2020. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 19.10.2020. Karanténa sa  týka len žiakov (nie rodinných príslušníkov). Žiaci dostanú pokyny od svojich učiteľov. Všetci budú hromadne odhlásení zo stravovania. Vo všetkých triedach bude prebiehať dištančné vzdelávanie. Žiadame všetkých o dodržiavanie povinnej karantény. Pri spozorovaní príznakov ochorenia u seba alebo svojho dieťaťa kontaktujte svojho všeobecného lekára a ihneď informujte svoju triednu pani učiteľku.