• Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?

• 13.01.2023 10:30
        • Veľmi veľa...
        •      Pomaly, ale isto sa u nás udomácňuje predvianočná aktivita pripraviť vianočné prekvapenie aj pre obyvateľov Centra sociálnych služieb v našej obci. Zo začiatku sa zapájali len žiaci 1. stupňa, pretože tí starší sa učili dištančne zo svojich domovov. Tento rok sa už do akcie zapojili všetky triedy. A tých škatúľ s prekvapeniami bolo pod naším školským stročekom veru poriadne veľa. Už to nebol len stromček na ozdobu školy, ale zmenil sa na naozajstný štedrý vianočný stromček.
               Ďakujeme všetkým žiakom a ich rodičom, ktorí prispeli svojou troškou do veľkého prekvapenia pre ľudí, ktorí mnohí síce nie sú blízkymi členmi našich rodín, ale sú členmi našej obce a teda aj naši.