• Rodičovské kontá - edupage

• 09.09.2021 08:50
        • Milí rodičia,

je potrebné, aby ste sa prihlasovali na Edupage stránku školy alebo Eudpage aplikáciu výhradne cez rodičovské konto. Prihlasovacie údaje vám boli zaslané emailom. ...

• Email obsahuje prihlasovacie meno a link, na ktorom si vytvoríte svoje heslo. Rodičovské konto umožňuje: podpisovať známky, podávať vyhlásenie o bezpríznakovosti, podpisovať informované súhlasy, čestné vyhlásenie o použití domáceho antigénového samotestu, ... . Je to prístup pre rodiča, preto tieto prihlasovacie údaje neposkytujte žiakom. Návod ako sa prihlásiť pod rodičovským kontom nájdete tu. Ak vám neprišiel email s prihlasovacími údajmi, alebo vo svojom rodičovskom konte nemáte všetky vaše deti, tak kontaktujte triedneho učiteľa. So školou bude potrebné komunikovať elektronicky v nasledovných prípadoch:

- Podávanie Vyhlásenia o bezpríznakovosti: ak žiak chýba tri a viac dní, vrátene víkendu.

Tu si môžete pozrieť návod.

- Čestné vyhlásenie o použití domáceho antigénového samotestu: Školy nahlasujú počet AG testov použitých v domácom prostredí. Z podaných vyhlásení potom dokážeme zistiť počet použitých testov za zvolené obdobie. Zároveň, pri pozitívnom výsledku testu, si takto rodič splní povinnosť nahlasovania výsledku testu škole.

Tu si môžete pozrieť návod.