• Testovanie 24.04.2021 a náležitosti potrebné pri nástupe do školy

• 22.04.2021 17:18
          • Od pondelka 26.04.2021 bude v prevádzke celá ZŠ aj MŠ .
          • Naďalej platí že do školy  môže nastúpiť iba dieťa, ktorého aspoň 1.zákonný zástupca žijúci v spoločnej domácnosti má negatívny test nie starší ako 7. dní. Na druhom stupni je podmienkou aj pretestovanie žiaka a aspoň jedného zákonného zástupcu žijúceho v spoločnej domácnosti.
          • Termín testovania pre rodičov,  žiakov, zamestnancov a verejnosť je v sobotu 24.04.2021 v čase 8.00-12.00, 13.00-16.00. v budove starej telocvične.
          • Rodičia a žiaci pri vstupe na testovanie nahlásia triedy, kde sa vzdelávajú.
          • V pondelok 26.4.2021 žiaci prinesú vyhlásenie o bezinfekčnosti. Žiaci 1-4 dostanú čisté tlačivo v škole , alebo si ho môžu stiahnuť TU.
          • Kópiu negatívneho testu doručia triednym učiteľkám iba tí rodičia a žiaci ktorí sa testovali na inom mieste ako v našom MOM v KD v Oravskej Lesnej.
          • Výnimky dané hlavným hygienikom sú akceptované. Akceptujú sa potvrdenia od lekára, sms a emaily poslané triednym učiteľkám a certifikáty.
          • Žiaci, ktorí sa stravujú v školskej jedálni sú na stravovanie prihlásení hromadne, v prípade neprítomnosti v škole sú rodičia povinní žiakov odhlásiť.

Ďakujeme, že aj naďalej dodržujete prísne hygienické opatrenia.