• POZOR- Zmena pre 2. stupeň

• 01.04.2021 07:35
        • Na základe rozhodnutia zriaďovateľa školy a odporúčania krízového štábu v okrese NO a regionálneho úradu verejného zdravotníctva v DK ,môžu ísť do školy od pondelka 22.03.2021 aj žiaci 2. stupňa.

• Podmienkou je pretestovanie žiakov 2. stupňa a aspoň 1. zákonného zástupcu žijúceho v spoločnej domácnosti.
          •  Termín testovania pre rodičov, žiakov, zamestnancov a verejnosť je v sobotu 20.03.2021 v čase 8.00-12.00, 13.00-17.30. v budove starej telocvične.
          • Rodičia a žiaci pri vstupe na testovanie nahlásia svoju triedu.
          • V pondelok 22.3.2021 všetci žiaci ZŠ aj MŠ prinesú vyhlásenie o bezinfekčnosti. Žiaci 1-4 dostanú čisté tlačivo v škole v piatok, ostatní si ho môžu stiahnuť TU.
          • Kópiu negatívneho testu doručia triednym učiteľkám iba tí rodičia, ktorí sa testovali na inom mieste ako v našom MOM v KD v Oravskej Lesnej.
          • Výnimky dané hlavným hygienikom sú akceptované. Akceptujú sa potvrdenia od lekára, sms a emaily poslané triednym učiteľkám a certifikáty.
          • Žiaci sú na stravovanie prihlásení hromadne, v prípade neprítomnosti v škole sú rodičia povinní žiakov odhlásiť.

Ďakujeme, že aj naďalej dodržujete prísne hygienické opatrenia.