• Potrebné náležitosti pri nástupe do školy 8.2.2021

• 06.02.2021 17:15
        • K čestnému vyhláseniu je potrebné doložiť kópiu testu od tých rodičov, ktorí boli testovaní na inom mieste ako v našom MOM KD v Or. Lesnej a kópiu potvrdenia o výnimke (prekonanie covidu nie staršie ako 90 dní). Akceptujú sa potvrdenia od lekára, sms a emaily poslané triednym učiteľkám a certifikáty. Čestné vyhlásenie si môžete stiahnuť TU. Súhlas k spracúvaniu dokladov preukazujúcich negatívny test-nie je potrebné priniesť do školy, len sa s ním oboznámiť  TU.