• Návrat do škôl 2021 – testovanie 6.2.2021

• 04.02.2021 12:13
        • Vzhľadom na rozhodnutie ministra školstva a na základe rozhodnutia vlády je možné  obnoviť vyučovanie v MŠ a na 1. stupni ZŠ len po pretestovaní aspoň jedného zákonného zástupcu žijúceho v spoločnej domácnosti a pretestovaním všetkých zamestnancov školy na ochorenie COVID-19. Negatívny výsledok antigénového testu alebo RT-PCR testu nesmie byť starší ako 7 dní. Výnimku z testovania majú ...
        • Vzhľadom na rozhodnutie ministra školstva a na základe rozhodnutia vlády je možné  obnoviť vyučovanie v MŠ a na 1. stupni ZŠ len po pretestovaní aspoň jedného zákonného zástupcu žijúceho v spoločnej domácnosti a pretestovaním všetkých zamestnancov školy na ochorenie COVID-19. Negatívny výsledok antigénového testu alebo RT-PCR testu nesmie byť starší ako 7 dní. Výnimku z testovania majú osoby, ktoré prekonali ochorenie COVID -19 a majú o jeho prekonaní doklad nie starší ako tri mesiace.

Preto sme naplánovali bezplatné testovanie antigénovými testami dňa 6.2.2021 (sobota) v telocvični Kultúrneho domu v Oravskej Lesnej s nasledovným harmonogramom:

• 8,00 hod. - 12,00 hod.  určené pre rodičov detí MŠ, rodičov žiakov 1.stupňa ZŠ a zamestnancov školy
          • 12,00 - 13,00 hod. prestávka
          • 13,00 - 16,00 hod. určené pre stredoškolákov, ich rodičov a ďalšiu verejnosť

Žiaci 5.-9. ročníka naďalej pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Deti MŠ a žiaci 1.stupňa ZŠ sa od pondelka 8.2.2021 budú vzdelávať prezenčne – v škole. Pri vstupe do školy žiaci odovzdajú čestné prehlásenie, ktoré bude zverejnené na webovej stránke školy.