• Slávnostné otvorenie telocvične

• 12.09.2018 10:55
        • Hurá, hurá, sen sa stal skutočnosťou.
        •      A my budeme od nového školského roka budeme cvičiť v novej telocvični. Dlho sme na túto chvíľu čakali. Deň D nastal 22. júna, kedy sme našu novú telocvičňu slávnostne otvorili.
               Slávnosť sa konala dvakrát. Dopoludnia si priestory novej telocviečne a program vychutnali žiaci prvého stupňa. Medzi nich zavítal genarálny tajomník služobného úradu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pán Mário Schrenkel, ktorý nám odovzdal dar v podobe športového vybavenia do novej telocvične.
          Popoludní spolu s druhostupniarmi zavítali do telocvične ďalší hostia - pani Erika Jurinová, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja, pán Igor Janckulík - poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, pani Mária Olešová - prednostka Okresného úradu v Námestove, zástupcovia firmy IBV a LUMA, zástupcovia nášho obecného úradu a mnohí ďalší hostia.
               Program sa nám veľmi páčil, Telocvičňa je super. Už sa veľmi tešíme, keď v nej budeme cvičiť. ĎAKUJEME.