• Ministerská návšteva

• 08.11.2018 19:42
        • 12. októbra v popoludňajších hodinách do našej školy zavítala milá návšteva.
        •      Tou návštevou bola ministerka školstva pani Martina Lubyová a poslanec Národnej rady pán Tibor Bernaťák. Pre vzácnych hostí sme si pripravili krátky program v našej novej telocvični - spevom ju privítali folklóristi, svojou ohybnosťou a cvikmi milo prekvapili gymnastky. V našej obci i v našej škole ju privítali starosta obce pán Marek Majdiš a náš pán riaditeľ Miroslav Kvak. Po programe sa nám pani ministerka prihovorila, pochválila nám novú telocvičňu, ktorú máme aj vďaka ministerstvu školstva a spoločne sme sa odfotili.
               Pani ministerka, spolu so svojim sprievodom si prezrela školu a pred odchodom sa stretla na diskusii sa našimi učiteľmi.