• Beh zdravia

• 08.11.2018 19:37
        • Bez tejto akcie si už jeseň na prvom stupni nevieme predstaviť.
        •      11. októbra využili žiaci prvého stupňa krásne jesenné počasie a venovali sa viac svojmu zdraviu. Beh zdravia je u nás už dlhoročná tradícia. Tento rok sme ju spojili aj so zdravou výživou. Na veľkom futbalovom ihrisku mali štvrtáci (pod taktovkou pani učiteľky Kakusovej) pripravenú rozcvičku, po ktorej nasledoval samotný beh. Prváci a druháci zvládli obehnúť ihrisko jedenkrát, tretiaci a štvrtáci bežali dve kolá. Odbehnutím sa naša snaha zlepšiť si zdravie neskončila.
               Na školskom dvore nás čakali dve súťaže - o najrýchlejšieho jedáka jabĺk a o najdlhšiu jablkovú šupku. Súťažiaci poctivo súťažili, ostatní ich zodpovedne povzbudzovali. Nielen výhercovia, ale všetci žiaci boli odmenení jabĺčkami. Na záver žiaci ozdobili papierovými jabĺčkami strom a túto našu nádheru si môžete pozrieť vo vchode do budovy školy.